Tool steel for Component Business

Komponenti

Komponentu bizness piedāvā augstākās kvalitātes materiālu lietojumiem, kur parastā tehnoloģija vai tērauds nav pietiekams. Pareizā tērauda veida izvēle ir svarīgs lēmums, izstrādājot izstrādājumus, kas pakļauti lielām slodzēm, lielam nodilumam, korozijai vai augstām temperatūrām. Uddeholm instrumentu tēraudu īpašības palīdz optimizēt konstrukciju, palielināt ražīgumu, samazināt apkopes izmaksas un nodrošināt vislabāko ražošanas rentabilitāti.

Uddeholm Bure

Uddeholm Bure ir īpašs tērauds instrumentu turētājiem ar uzlabotām apstrādes īpašībām, kā arī labu rūdāmību, plastiskumu un karstās nodilumizturību. Tas ir pieejams pēc pasūtījuma mīksti atlaidināts vai iepriekš rūdīts.

Uddeholm Idun

Uddeholm Idun ir pasaulē pirmais patentētais korozijizturīgais tērauds instrumentu turētājiem. Tas tiek piegādāts iepriekš rūdīts un ļauj nekavējoties sākt gatavās detaļas apstrādi.

Uddeholm Vanax SuperClean

Uddeholm Vanax SuperClean ir ilgi gaidītā atbilde uz tirgus pieprasījumu gan pēc spēcīga, gan nerūsējošā tērauda. Apvienojot austenīta nerūsējošā tērauda, piemēram, AISI 316L, izturību pret koroziju ar 60 HRC cietību un aukstās apstrādes instrumentu tēraudu nodilumizturību, paveras jaunas iespējas. Tur, kur iepriekšējie materiāli bija nepietiekami, šis pulvermetalurģijas tērauda veids nodrošina izturību viskorozīvākajā vidē. Unikālas materiāla īpašības no sākuma līdz galam nodrošina uzticamu veiktspēju visekstrēmākajos apstākļos un darbā ar visprasīgākajiem materiāliem.