Tool steel for Plastic Moulding

Plastmasas liešanas instrumentu tērauds

Plastmasas liešana ir nepieciešamas unikālas instrumentu materiālu īpašības. Uddeholm ir dziļa izpratne par plastmasas liešanas nozares izaicinājumiem. Ņemot vērā šos izaicinājumus, mēs esam izstrādājuši instrumentu materiālus ar šādām īpašībām:

  • izturība pret koroziju
  • nodilumizturība
  • pulējamība
  • cietība

Materiāli ar pareizo īpašību kombināciju ļauj jūsu instrumentiem kalpot ilgāk un radīt lielāku peļņu jūsu uzņēmumam.

Alumec 89

Alumec 89 ir augstas stiprības alumīnija sakausējums, ko ieteicams izmantot izpūšanas veidnēs, prototipu veidnēs un īstermiņa veidnēs ar zemām izturības un nodilumizturības prasībām. Šī klase ir piemērota arī daudziem inženiertehniskajiem lietojumiem.

Uddeholm Corrax

Uddeholm Corrax ir nokrišņu rūdīts tērauds ar unikālām īpašībām, kas padara to ideāli piemērotu daudziem sarežģītiem lietojumiem. Izcila izturība pret koroziju apvienojumā ar cietību līdz 50 HRC un vienkāršu termisko apstrādi padara Uddeholm Corrax par acīmredzamu izvēli agresīvu plastmasu, piemēram, PVC, ilgstošai lietošanai.

Uddeholm Elmax

Uddeholm Elmax Super Clean ir pulvermetalurģijas veidņu tērauds ar ļoti labu nodilumizturību, izturību pret koroziju un izmēru stabilitāti. Ieteicams mazāku un sarežģītu veidņu un/vai pastiprinātas plastmasas izstrādājumu ilgstošai ražošanai.

Uddeholm Holdax

Uddeholm Holdax ir pierūdīts tērauds ar ļoti labām apstrādes īpašībām un izturību pret bedrējumu, ko galvenokārt izmanto kā gultņu tēraudu plastmasas rūpniecībā. Uddeholm Holdax var izmantot arī inženiertehniskajos darbos.

Uddeholm Impax Supreme

Uddeholm Impax Supreme ir pierūdīts liešanas tērauds ar ļoti labām pulēšanas un fotoattīrīšanas īpašībām. Tas ir piemērots dažādām plastmasas veidnēm, izpūšanas formām un ekstrūzijas veidnēm. Uddeholm Impax Supreme ir pieejams 290-330 HB.

Uddeholm Orvar Supreme

Uddeholm Orvar Supreme ir Uddeholms uzticams augstākās kvalitātes H13 tērauds visiem plastmasas pielietojumiem. Uddeholm Orvar Supreme ir vairākkārt pārbaudīts un labi pazīstams instrumentu nozarē ar savu augsto un uzticamo veiktspēju un apstrādes vieglumu.

Uddeholm Polmax

Uddeholm Polmax ir caur rūdīts korozijizturīgs veidņu tērauds ar lielisku pulējamību, labu izturību pret koroziju un apstrādājamību. To plaši izmanto lēcu, kompaktdisku, atmiņas disku un medicīnā izmantojamu veidņu ražošanai.

Uddeholm Ramax HH

Uddeholm Ramax HH ir korozijizturīgs, ļoti labi apstrādājams kronšteinu tērauds, kas tiek piegādāts rūdītā stāvoklī. Laba apstrādājamība un izturība pret koroziju samazina instrumentu ražošanas un apkopes izmaksas.

Uddeholm Stavax ESR

Uddeholm Stavax ESR ir pret koroziju izturīgs tērauds, kas ir ļoti pulēts. To izmanto arī kā pamatmateriālu medicīnas nozarē, kur rezerves asmeņu ražošanai ir augstas prasības attiecībā uz virsmas apdari un zemām apkopes prasībām. Atbilst 1.2083/AISI 420 tērauda klasei.

Uddeholm Unimax

Uddeholm Unimax ir augstas cietības karstās apstrādes instrumentu tērauds ar augstu nodilumizturību, pat ilgstoši darbojoties augstā temperatūrā. Tas ir ļoti labi piemērots precīzai kalšanai un karstajai štancēšanai.

Uddeholm Vanadis 4 Extra SuperClean

Uddeholm Vanadium 4 Extra Super Clean ir visdaudzpusīgākais pm instrumentu tērauds mūsdienu tirgū, ar augstu nodilumizturību, ļoti labu lokanību un izturību pret šķembu atdalīšanos. Lieliska apstrādājamība gan mīkstā, gan cietā stāvoklī nodrošina priekšrocības gan instrumentu izgatavošanā, gan to uzturēšanā.

Uddeholm Vanadium 4 Extra SuperClean ir pieejams arī pulvera veidā, kas paredzēts apstrādei, izmantojot elektronu kūšanas tehnoloģiju (EBM). Šo pulveru ķīmiskais sastāvs ir tāds pats kā PM materiālam.