Uddeholm mill in Hagfors, Sweden

Uddeholm

Uddeholm ir pasaulē vadošais rūpniecisko instrumentu tēraudu ražotājs. Un tā nav nejaušība. Mēs ieguldām lielu sirdsdegsmi un dvēseli savā darbā katrā ražošanas posmā – no izejmateriāla līdz gatavajam produktam. Runa nav tikai par tehnoloģiju, bet arī par zinātību un produktu attīstību. Taču tikpat svarīga ir kaislība un drosme, spēks un tālredzība.

Tā pamatā ir kaislība mūsos – mīlestība pret tēraudu!

Uddeholm - High Performance Tool Steel

voestalpine

Voestalpine ir vadošā tehnoloģiju un kapitālieguldījumu preču grupa ar apvienotu pieredzi materiālu un apstrādes jomā, kā arī pasaulē vadošajām uzņēmējdarbības vienībām. Koncerns koncentrējas uz augstākās kvalitātes tērauda un citiem uz metāla bāzes izstrādājumiem un sistēmu risinājumiem dažādās tehnoloģiski intensīvās nozarēs un sektoros. Galvenā mītne atrodas Lincā, Austrijā, un voestalpine ir pārstāvēta 500 grupas uzņēmumos vairāk nekā 50 valstīs piecos kontinentos. Grupai ir četras nodaļas:

  • Tērauda nodaļa
  • Augstas kvalitātes metālu nodaļa
  • metalurģijas nodaļa
  • Metālapstrādes nodaļa

Produkti un pakalpojumi

Voestalpine ir vadošais Eiropas partneris patēriņa preču un automobiļu rūpniecībā, kā arī aviācijas, kosmosa, naftas un gāzes rūpniecībā visā pasaulē, piedāvājot augstas kvalitātes tērauda un citu metālu izstrādājumus un sistēmiskus risinājumus. Turklāt Voestalpine grupa ir pasaules tirgus līderis ražošanas tehnoloģiju, speciālo mēbeļu, instrumentu tēraudu un speciālo sastāvdaļu jomā.

Inovācijas un vide

Voestalpine grupa turpina veikt lielus ieguldījumus pētniecībā un attīstībā. Inovācijas ir svarīgas ne tikai produktu ražošanā, bet arī videi draudzīgos ražošanas procesos. Tāpēc ražošanas iekārtu vides aizsardzības rādītāju nepārtraukta uzlabošana ir svarīga inovācijas pasākumu sastāvdaļa.